piątek, 26 kwietnia 2013

paczka wymiankowa

Hej!

Prowadzenie kanału na youtubie sprawia mi bardzo dużo radości. Jest to moje hobby i jestem bardzo szczęśliwa gdy mogę spokojnie usiąść przed kamerą i nagrać dla was film. Jednak youtube to nie tylko nagrywanie, obrabianie filmów czy uzupełnianie ich o zdjęcia. Youtube to kopalnia mnóstwa zdolnych, zabawnych, niesamowicie dobrych osób. Moda na paczki wymiankowe jest popularna już bardzo długo. Jest to bardzo dobry sposób na zbliżenie się z konkretną osobą, vlogerem czy blogerem. Wymianki są jeszcze ciekawsze gdy postanawiamy się wymienić z kimś z zagranicy. My mamy możliwość przetestowania kosmetyków do których na co dzień niestety nie mamy dostępu a osoba przez nas obdarowywana może nacieszyć się kosmetykami z Polski.

Dzięki mojej kolejnej wymiance poznałam cudowną osobę, Kamilę! Jak się później okazało wiele nas łączy i jesteśmy sobie bardzo bliskie.

Jeśli chcecie zobaczyć co dostałam od Kamili to zapraszam was na film oraz na kilka zdjęć:)
Pamiętajcie, żeby zasubskrybować kanał UrodaByCamilla!!!


http://urodabycamilla.blogspot.co.uk/

http://www.youtube.com/user/UrodaByCamilla


2 komentarze:

  1. Witam, chciałam się dowiedzieć czy czytałaś może jakąś książkę z serii In Death Nory Roberts, którą pisze pod pseudonimem J.D. Robb? Pytam ponieważ jest to jedna z moich ulubionych serii książkowych, które czytam. Myślę, że jest to fajna dosyć lekka i bardzo przyjemna seria książek do przeczytania. Ja najbardziej lubie zgadywać kto jest mordercą. Może i Ciebie ta seria zainteresuje. Pozdrawiam serdecznie. Mcwrise

    OdpowiedzUsuń
  2. superr paczuszka :):):):):) buziole kochana juz za pare dni sie widzimy:*:*:*:*

    OdpowiedzUsuń

Kobieta z Książką