czwartek, 24 kwietnia 2014

Czas na porządną lekturę. Plany czytelnicze na maj


Hej Moi Drodzy! Ostatnio mam bardzo mało czasu na wszystko w tym na czytanie książek także. Kilka dni temu udało mi się skończyć "Wiecznie żywego" Isaaca Marion. Oczywiście recenzja pojawi się lada dzień na moim kanale!!! Jest mnóstwo książek, które chcę w najbliższym czasie przeczytać. Mam nadzieję, że moja lista zmobilizuje mnie aby w tym miesiącu sięgnąć po trochę więcej książek i wpaść w wir czytania.

A teraz konkretnie co mam w planach.
"Sztuka Prostoty" Dominique Loreau.
Na samym początku mój Must Have, bez którego nie wyobrażam sobie tego miesiąca. O książce jest ostatnio głośno więc chcę sprawdzić czy jest warta zachodu. Jeśli okaże się strzałem w 10 to sięgnę po jej kolejne części.

"Człowiek, który stworzył Zarę" Covadonga O'Shea.
To mój numer 2 na liście. Nosiłam się z zamiarem kupna już jakiś czas temu gdy zobaczyłam ją w Lidlu, ale wtedy nie zdecydowałam się. Mam nadzieję, że jeszcze znajdę ją na półce.

"Pokolenie Ikea. Kobiety" Piotr C.
Zachęcają okładka sprawia, że chcę ją mieć. Jakie emocje wywoła u mnie ostry biurowy romans? Trzymajcie kciuki, żebym znalazła na nią czas :)

"Kosogłos" Suzanne Collins.
Pierwsza część przeczytana i obejrzana w domowym zaciszu. Druga część obejrzana w kinie. Pozostaje 3 część. Sama nie wiem czy ją zaczynać czy może najpierw sięgnąć po drugą część? Jak myślicie warto czytać drugą skoro było się na filmie w kinie? 

"Księżniczka z lodu" Camila Lackberg.
Do niej podchodziłam już 2 razy i odkładałam na półkę. Na ogół tak nie robię i aż mi głupio się do tego przyznać, bo książka ciekawie się zapowiadała, ale zawsze znalazłam coś innego do robienia lub czytania. Bardzo bym jednak chciała, żeby miesiąc maj był dla mnie szalenie owocny w książki i żeby "Księżniczka z lodu" została przeze mnie zaliczona!

Jeśli chodzi o mojej książkowe wyznaczniki na ten miesiąc to znacie moje propozycje! Trzymajcie za mnie kciuki. Oczywiście dam wam znać czy udało mi się trzymać tej listy. Nie wykluczam, że po drodze wpadnie mi w ręce coś nowego i innego! Ale sami pewnie znacie to uczucie:)
Czekam na wasze propozycje majowe:)

Pozdrawiam i zapraszam na kanał na youtube oraz na kolejne wpisy na blogu!
Marta

1 komentarz:

  1. Jeśli chodzi o "Kosogłosa" to polecam najpierw przeczytać "W pierścieniu ognia", dużo szczegółów nie było zawartych w filmie, mimo że naprawdę mi się podobał :D

    OdpowiedzUsuń

Kobieta z Książką