piątek, 11 lipca 2014

Jeśli do Pszczyny to także do Ogrodów Kapiasa


Hej Kochani! Dzisiaj zupełnie inny post bo trochę modowo i trochę turystycznie. Dawno nie zaglądałam na bloga i w końcu się zmobilozowałam. Chciałam wam także pokazać bardzo fajne miejsce w moim mieście, w Pszczynie, a dokładniej koło Pszczyny. Pszczyna słynie głównie z Parku, Zamku, Ulicy Piastowkiej, Żubrów. Ale są tutaj także inne miejsca, do których można się wybrać.

Ogrody Kapiasa znajdują się zaraz za Pszczyną w Goczałkowicach Zdroju, przy ulicy św Anny 4. Z Pszczyny można tam się dostać samochodem ale również pieszo, czy spacerkiem z wózkiem.
My wczoraj postanowiliśmy odwiedzić Ogrody bo już dawno tam nie byliśmy. Co prawda rok rocznie kupujemy tam choinkę na Boże Narodzenie, ale żeby pozwiedzać ogrody to niestety nie było kiedy. Tam także odbywała się nasza sesja zdjęciowa ślubna. Wtedy to byliśmy tam ostatni raz. Od tamtej pory bardzo dużo się tam pozmieniało. Ogrody się powiększyły, powstałe nowe zakątki i stanęły także atrakcje dla dzieci. W ogrodach możecie podziwiać cudowne rośliny, drzewa, krzewy ale także wybrać się na zakupy do centrum ogrodniczego, czy na kawkę do restauracji:) Jeśli chcecie dokładnie pobuszować w ogrodach to zarezerwujcie sobie około 2 godzin bo teraz jest ogromny. Wczoraj było tam pięknie !!! Przy okazji zrobiliśmy kilka zdjęć:):) Mam nadzieję, że kilka klimatycznych fotek się wam spodoba i może sami postanowicie odwiedzić Pszczynę i Goczałkowice Zdrój. No i żeby było także trochę modowo to przy okazji będzie strój dnia! Ubierałam się na szybko i w planach nie miałam jeszcze tego postu, więc strój jaki jest każdy widzi ale mi się podoba:) Mam nadzieję, że wam także przypadnie do gustu. Na sobie mam:
1. Okulary Non Name - Pepco
2. Czarny Top - C&A
3. Czarna siateczka - Mohito
4. Jenansy - SH, H&M
5. Buty sportowe - Puma
6. Torebka - Parfois
7. Biżuteria - Apart, Goti, She-bijou.

Pozdrawiam
Marta
5 komentarzy:

  1. Piękne zdjęcia! Wyglądasz zjawiskowo! :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ogrody Kapiasa są przepiękne. Widać, że ludzie którzy się nimi zajmują wkładają całe serce w tę pracę. W sobotę i niedzielę jest tam dosyć tłoczno. Prawie jak w Pszczyńskim Parku. Ale warto tam pojechać , pooglądać , podpatrzeć i to samo zrobić w swoim ogrodzie czy na działce. Twój strój jak zwykle fajny. Bardzo podoba mi się czarna siateczka.

    OdpowiedzUsuń

Kobieta z Książką