piątek, 24 października 2014

Czas na ciepłe majtki!


Niestety. Szkoda. Dlaczego. Tak wcześnie. To już? Wiele pytań nasuwa się w związku z jesienią. Czy będzie jeszcze ciepło? Czy będzie padał deszcz? Czy trzeba zabrać parasol? Kurtkę? Płaszcz? Czapkę? Rękawiczki? Ciepłe majtki? A może kalesony...czas na jesienny strój dnia!


Stało się! Taka jest kolejność rzeczy. Nastał czas grubych kurtek, ciepłych spodni, czapek i rękawiczek. Idzie zima -załóż ciepłe majtki. Podejrzewam, że niektórzy hardcorowcy jeszcze lansują się bez kurtek i w krótkich spodniach. Oczywiście gdy tylko zobaczą chociaż jeden promień słońca. Ja tam dawno nie widziałam. Słońce się obraziło. Schowało. Poszło sobie. I dobrze! Każdemu należy się odpoczynek.

Zmieniamy się w duże kwadratowe, prostokątne puszki wkładające na siebie tony ubrań. Najwygodniej na cebulkę. Jedna warstwa, druga i trzecia..Jest ciepło, ciepłej, najcieplej. Kłopot zaczyna się gdy przychodzi pora pozbywania się ubrań. Na finiszu jesteśmy już cali zgrzani. Trzeba to przetrwać. Byle do zimy. Będzie jeszcze gorzej.

Spoglądam przez okno i widzę szaro-bure i ponure chodzące puszki. Zero uśmiechu. Głowa spuszczona w dół. Uciekające parasole. Połamane druty. Jednym słowem..nuda. Gdy słyszę słowo nuda to aż chce mi się krzyczeć. Nie lubię nudy. Nie chcę nudy. Lubię gdy coś się dzieje. Gdy mam zapracowany dzień. Jest dużo, jest szybko, jestem szczęśliwa. 

Sama tej pory roku nie zmienię. Spróbuję przynajmniej zaczarować. Niech to będzie Moja Jesień. Pozytywna. Radosna i Kolorowa. Moja puszka będzie duża ale nie zgubi się w tłumie. Mocno ją zaakcentuję. Zabawię się dodatkami. Poflirtuję. Zacznę od czapki i mocnych ust. Na samą myśl już mi lepiej. Przyłączysz się? 

Zobacz mój wiśniowy strój dnia!

Na sobie mam:5. Jeansy H&M. Cena 30zł. Secondhand Szaffa.

6. Buty sportowe Reebok.

7. Torebka Streffa. 

8. Pomadka
- Golden Rose. Collection 2000. Numer 119.
-MAC Red.2 komentarze:

  1. Ta narzutka jest REWELACYJNA... Były też w odcieniach brązu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie moja droga raczej nie;) tylko szare😄 ale sprawdź na ich stronce😘

      Usuń

Kobieta z Książką