wtorek, 14 października 2014

Sado-maso dla zuchwałych!


Codziennie coś. Jogging z wózkiem. Bieżnia. Tenis Ziemny. Mental Body. Trening TRX. Wieczorne bieganie z mężem. Lubię kombinować. Lubię różnorodność. Lubię dużo i szybko. Nie leniuchuję. Spinam się w sobie i ćwiczę. Dla siebie (mąż wzdycha) i dla innych. Ale przede wszystkim dla siebie. Jesteście gotowi na coś innego i nowego? Ja jestem! Zaczynamy trening dla zuchwałych...Uwaga będzie bolało[...]

Lubię gdy boli. Lubię czuć się zmęczona. Lubię opadać z sił i po chwili zaliczyć jeszcze kilka powtórzeń. Co z tego, że boli! Każdego na treningu boli. Po treningu także. Jednych mniej, drugich bardziej. Dzisiaj będzie bolało mocno i długo. Wyobraź sobie trening w zawieszeniu. Wykorzystujesz tylko ciężar własnego ciała. A następnie wyobraź sobie zgrabne i jędrne ciało. Takie moje będzie za jakiś czas. A twoje?

Zaczynam na bieżni. 30 minut ćwiczeń rozgrzewa moje ciało i przygotowuje do wysiłku na uprzęży. Schodząc z bieżni już jestem zlana potem. Wszystkie jesteśmy mokre. Mnie to nie przeszkadza a tylko nakręca do jeszcze większego wysiłku.  Ręcznik idzie w ruch i połowa butelki wody mineralnej. 

6 stanowisk. 6 kobiet. Każda marzy o pięknej sylwetce, zgrabnych nogach i seksownych pośladkach. Liny TRX uśmiechają się do nas w żółto-czarnych kolorach. Wołają, żeby je dotknąć, pociągnąć i się na nich zawiesić. Nie jest dobrze...Kłopot z utrzymaniem równowagi? No pewnie, każdemu się zdarza! Jednak po kilku ćwiczeniach dochodzę do lekkiej wprawy. Pociągam. Przekręcam. Napinam. Nawet nie wiem kiedy mija godzina. Ostatnie ćwiczenie..huśtawka! Zabójstwo dla mnie. Tym razem tylko się jej przypatrzę. A w następny poniedziałek wezmę ją na klatę! TRX dałeś mi popalić! Bolało jeszcze przez kilka dni. Bolało przy myciu zębów, nakładaniu make-upu, ubieraniu się i zapinaniu rozporka.Oj bolało ale ile satysfakcji dało...Za to cię uwielbiam :) 

Ciao kochani :* Znacie TRX?

Pozdrawiam
Martap.s sprawdźcie koniecznie wcześniejsze wpisy!
1. Ombre już wyszło z mody. Teraz króluje Sombre!
2. Rusz się! Pupa ma być sexy !!!

2 komentarze:

  1. Nie znam tej metody TRX. Gdzie byłaś na takich ćwiczeniach? Dla kogo są przeznaczone? Ile trzeba ćwiczyć aby były rezultaty?

    OdpowiedzUsuń
  2. Trening jest rewelacyjny. Z całego serca polecam każdemu, początkującym i zaawansowanym:) Nie wiem czy w Pszczynie jakiś klub daje możliwość udziału w treningu na TRX ale za to w Czechowicach Dziedzicach można. Klub do, którego ja chodzę nazywa się Fitness-Active:)

    OdpowiedzUsuń

Kobieta z Książką